• ПЛАСТМАСОВ КРАН ЗА БИДОН ОТ 1'' ДО 2''

ПЛАСТМАСОВИ КРАНОВЕ ЗА БИДОНИ И РЕЗЕРВОАРИ

1/2-1.50ЛВ

3/4-2.5ЛВ

1"-3.8ЛВ

1 1/4-6.50ЛВ

1 1/2-8ЛВ

2''-10ЛВ

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

ПЛАСТМАСОВ КРАН ЗА БИДОН ОТ 1'' ДО 2''

  • Код на продукта: ПЛАСТМАСОВ КРАН ЗА БИДОН ОТ 1'' ДО 2''
  • Наличност: В наличност
  • 1.50лв