• ХЛАДИЛНА ЧАНТА 35Л

ХЛАДИЛНА ЧАНТА 35Л ЗАРЯД:12V/220 V

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

ХЛАДИЛНА ЧАНТА 35Л

  • Код на продукта: ХЛАДИЛНА ЧАНТА
  • Наличност: В наличност
  • 262.00лв