• ХЛАДИЛНА ЧАНТА 20Л

ХЛАДИЛНА ЧАНТА 20Л ЗАРЯД :12/24V 220V

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

ХЛАДИЛНА ЧАНТА 20Л

  • Код на продукта: ХЛАДИЛНА ЧАНТА
  • Наличност: В наличност
  • 220.00лв