• ХЛАДИЛНА ЧАНТА 10Л

ХЛАДИЛНА ЧАНТА 10Л ЗАРЯД 12V/220V

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

ХЛАДИЛНА ЧАНТА 10Л

  • Код на продукта: ХЛАДИЛНА ЧАНТА
  • Наличност: В наличност
  • 124.00лв