• ХЛАДИЛНА ЧАНТА 25Л

ХЛАДИЛНА ЧАНТА 25Л ЗАРЯД 12V /220V

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

ХЛАДИЛНА ЧАНТА 25Л

  • Код на продукта: ХЛАДИЛНА ЧАНТА
  • Наличност: В наличност
  • 213.00лв